Tak było drugiego dnia 7 kwietnia po akcji Być dla innych.
 
Impreza miała kontynuację dnia następnego. Nasz Gosć Maciek Sheva Mołdoch odwiedził Warsztaty Terapii Zajeciowej oraz Zespół Szkół Scpecjalnych. To były wyjątkowe chwile: wspólne występy, cenne przekazy słowne  i taneczne, indywidualne rozmowy, czas dla każdego. Ogromna radość dzieciaków była najpiękniejszym prezentem i za to Maćkowi dziekujemy. Został aby być dla nich. Wrócił do domu pełen wrażeń i napisał piękne słowa:
 
Przeczytajcie to, proszę!!! Nalegam wręcz!!! Wczoraj i dziś miałem możliwość przebywania w innym świecie, przeniosłem się do krainy, w której nasze wartości codzienne, nasze przykrości codzienne i nasze złości wyglądają zupełnie inaczej. Mogłem dwa dni być dla innych i dać im tyle siebie, ile tylko zechcą wziąć. Nie opowiem Wam jakie to uczucie, nie poznacie go, jeśli nie sprawdzicie. Wiem natomiast, że powietrze wiosną pachnie taką gamą zapachów, jakiej wcześniej nie czułem, wiem, że faktura ulicy, kiedy sami możemy po niej chodzić jest przyjemnym dotykiem, wiem też, że przytulenie daje więcej siły i mocy niż pełne konto i to, co wydaje nam się naszą siłą. Bądźmy dla innych, a zobaczycie, jak bardziej w środku będziecie dla siebie... Kochajmy życie i nie bójmy się tego pokazywać na zewnątrz, aprzynajmniej próbujmy. Dziękuję za te spotkania pełne inspiracji. Dziękuję za to, że nie mogę się ogarnąć z moimi myślami. Jeśli któreś z Was, moi kochani, które spotkałem dziś, lub wczoraj, to przeczyta to wysyłam duże podziękowania, uściski i miłość! Czas wrócić do "normalności", ale czym jest ta "normalność"? Nie ma czegoś takiego, są tylko nasze ograniczenia!

W tym rok udało się  uzbierać 5.580 ,14 zł. Padł rekord, ale najpiękniekszym rekordem jest ilość osób uczestniczacych w integracji. Dziękujemy !!!!
 
Te dwa dni były niesamowite- mega energia, radosć życia i najpiękniejsze wartości. Zapomina się o wszystkim i żyje się chwilą, tym co w głębi najpiękniejsze, najszczersze, bezinteresowne. To dzięki Wam -adresatom akcji świat który powinien być w realu bez zawiści , zazdrości, pogoni za doskonałością...cokolwiek ona znaczy..zaistniał. Doskonałość to Wasz środek. Wszyscy jesteście kochani ,pełnowartościowi, jedyni... i nie ważne czy biega się na kołach wózka inwalidzkiego czy własnych nogach, czujecie tak jak my albo jeszcze bardziej........, macie swój piękny świat- taki jak my- tylko czasem my go nie dostrzegamy. Dobrze, że Was mamy. Dziękujemy!!!!! To Wy jesteście Wielcy!!!! Tobie Maćku dzięki za bycie z nami , dawanie nam siebie i to wszystko czym nas obdarowałeś!!! :-)
DSC_0678DSC_0683DSC_0684DSC_0690DSC_0694DSC_0704DSC_0713DSC_0720